Projekto aprašymas

Projekto aprašymas

Diskgolfo parkas Šilalėje

Diskgolfas yra būtent toks žaidimas kaip skamba ir jo pavadinimas. Jeigu paprastame golfe naudojamos lazdos ir kamuoliukai kuriuos reikia pataikyti į duobutę, tai diskgolfe, naudojame specialius skraidančius diskus, kuriuos reikia pataikyti į specialius taikinius (metalinius krepšius). Šį žaidimą galima žaisti visais metų laikais ir bet kokio amžiaus žmonėms. Tai daug investicijų nereikalaujantis aktyvus laisvalaikio praleidimo būdas ir sveikatinimasis ištisus metus.
Projekto vieta
Šilalė
Projekto vertė
20 000 Eur
Projekto tikslas

Kas yra diskgolfas? Taip, diskgolfas yra būtent toks žaidimas kaip skamba ir jo pavadinimas. Jeigu paprastame golfe naudojamos lazdos ir kamuoliukai kuriuos reikia pataikyti į duobutę, tai diskgolfe, naudojame specialius skraidančius diskus, kuriuos reikia pataikyti į specialius taikinius (metalinius krepšius). Šį žaidimą galima žaisti visais metų laikais ir bet kokio amžiaus žmonėms. Tai daug investicijų nereikalaujantis aktyvus laisvalaikio praleidimo būdas ir sveikatinimasis ištisus metus. Diskgolfas yra viena greičiausiai populiarėjančių sporto šakų ir yra žaidžiamas visame pasaulyje. Šiuo metu yra daugiau nei 6 000 įsteigtų parkų visame pasaulyje, o kas 24 valandas įrengiami du nauji parkai. Priešingai, kas 48 valandas yra uždaromas standartinio golfo aikštynas. Daugumoje parkų visame pasaulyje yra 9 arba 18 krepšių. Kiekvienas parkas skiriasi tiek ilgiais, tiek ir sudėtingumu. Daugelyje parkų taip pat yra keli krepšių išdėstymai, taip sukuriamos kelios diskgolfo trasos viename parke.

Projekto nauda

Tai nebrangus būdas, kaip galima pritraukti žmones į vietinius parkus, Efektyvus būdas norint ne lankytinas vietas padaryti lankytinomis. Diskgolfo parkui nereikalinga tobulai nupjauta žolė, o tai būtina golfe. Šiai sporto šakai privalumas yra natūralus gamtos reljefas, kalnai, medžiai , vandens telkiniai. Visa tai sukuria natūralias kliūtis, o diskgolfui būtent to ir reikia Tinkamai suprojektuotas diskgolfo parkas pritraukia įvairaus amžiaus ir įgūdžių žaidėjus. Be to, kokybiškas bei gerai suprojektuotas diskgolfo aikštynas, gali suteikti galimybę rengti geriausius diskgolfo turnyrus, pritraukti geriausius žaidėjus ir diskgolfo entuziastus iš viso pasaulio savo bendruomenei. Socialinė nauda – sveikatinimas Sukuriama galimybė tikslingai judėti bet kokio amžiaus žmonėms nuo vaiko iki močiutės. Įveikiamos natūralios kliūtys – fizinis ir psichosomatinis lavinimas. Vispusiškai mažinamas nuovargis. Saugumas: – Parko teritorijose, dėl pastovaus lankytojų srauto, mažėja nusikalstamumas ir vandalizmas. Aplinka: – Nuoseklus aplinkos gražinimas; Mažai išteklių reikalaujančios erdvės.

Projekto fotografijos

Projekto vieta

Šilalė
Idėjų bankas