Projekto aprašymas

Projekto aprašymas

Lavinam kūną ir protą

Projekto tikslas, kad atėją į Pajūrio rekreacinę vaikai su artimaisiais turiningai leistų laisvalaikį. Problema, kad trūksta mažesniems vaikams, vaikų žaidimų aikštelėje komplekso, fiziniam aktyvumui skatinti, o atėjusiems kartu tėvams, senelimas dėl bendro laisvalaikio ir proto lavinimo būtų stalas su kėdėmis ir integruota šaškių bei šachmatų lenta.
Projekto vieta
Pajūrio Reakreacinė teritorija
Projekto vertė
5 990 Eur
Projekto tikslas

Tikslinė grupė yra vaikai ir tėvai, bei seneliai prižiūrintys vaikus. Projekto tikslas, kad artėją į Pajūrio rekreacinę vaikai su artimaisiais turiningai leistų laisvalaikį.

Problema, kad trūksta mažesniems vaikams, vaikų žaidimų aikštelėje komplekso, fiziniam aktyvumui skatinti, o atėjusiems kartu tėvams, senelimas dėl bendro laisvalaikio ir proto lavinimo būtų stalas su kėdėmis ir integruota šaškių bei šachmatų lenta.

Projekto nauda

Rezultatas bendra šeimų susibūrimo vieta, kartu leidžiamas laisvalaikis, didesnis užimtumo pasiūlymas mažina priklausomybių riziką šeimose. Fizinis ir protinis lavinimas gerai atsiliepia į mokymosi ir darbo rezultatus.

Didesnis Pajūrio miestelio žinomumas pritraukia daugiau turistų į Šilalės rajoną, vietiniai verslai patiria didesnius pelnus, sumoka didesnius mokesčius į biudžetą.

Projekto fotografijos

photo 1
photo 2

Projekto vieta

Pajūrio Reakreacinė teritorija
Idėjų bankas