Projekto aprašymas

Projekto aprašymas

Veiklos parkas vaikams ir jaunimui „Šviesūs prisiminimai“

Projekto tikslas vieta vaikų poilsiui, užimtumui, veiklai, susibūrimui. Vaikai atėję iš darželio pradinėje mokykloje randa tuščią erdvę tad ši vieta išspręstų ir mokinių užimtumą pertraukų metu.
Projekto vieta
Teritorija (parkelis ir pievutė) šalia Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos ir pradinės mokyklos Kovo 11 gatvė
Projekto vertė
50 000 Eur
Projekto tikslas

Projekto tikslas vieta vaikų poilsiui, užimtumui, veiklai, susibūrimui. Tikslinė grupė 6-18 metų vaikai, šeimos su vaikais. Išspręstų vaikų užimtumo klausimą taip pat jie turėtų savo susibūrimo erdvę,kurios Šilalėje nėra.

Projekto nauda

Vaikai atėję iš darželio pradinėje mokykloje randa tuščią erdvę tad ši vieta išspręstų ir mokinių užimtumą pertraukų metu. Jaunuoliai iš progimnazijos, kurie mokosi taip pat turėtų užimtumą parke kas gerina savijauta, emocinė gerovė skatina kūrybiškumą, geriau išmokstama mokomi,nauji dalykai pamokų metu. Kadangi prie progimnazijos ir sporto kompleksas, kuriame daugelis mokinių turi sporto būrelius, tai išspręstų ir užimtumo klausimą tarp pamokų ir būrelių. Dažnai kaimo vaikai laukia autobuso ir bėgioja šaligatviais kas yra pavojinga, o šioje vietoje jie galėtų laukti autobuso saugiai, nes aikštelės tiek mažiesiems iš pradinės mokyklos tiek vyresniems iš progimnazijos prie pat autobuso stovėjimų aikštelių. Tėvams pasiėmus vaikus iš darželio ir grįžtant namo puiki erdvė praleisti laiką kartu su vaikučiais bei su jais pabendrauti taip kuriant artimus ryšius tarp šeimos narių.

Vaikai, jaunimas po pamokų, vasaros atostogų metu taip pat neturi savo erdvės. Sūpynės nuo seno visų mėgiamos nuo mažiausio, kuris dar motinos pilvelį sūpuojasi iki senyvo amžiaus linguojančio krėsle tad šiame parke sūpuojantis kai kam grįš seni smagūs prisiminimai iš jaunystės, kai kas tik kurs smagius prisiminimus ir mokyklinio amžiaus. Šilalės vaikams liks šviesūs prisiminimai ne tik apie žinių šviesą iš mokyklų, bet ir laiką praleistą parke.

Projekto fotografijos

Projekto vieta

Teritorija (parkelis ir pievutė) šalia Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos ir pradinės mokyklos Kovo 11 gatvė
Idėjų bankas